Stażysta w ING Commercial Finance

Oferta pracy | Inne | Profesjonalny | Polska | Warszawa | 2024-04-15 | ING Bank Śląski | POL-0186495

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja: Warszawa (hybrydowo)

O zespole:

W Centrum Ryzyka Kredytowego zajmujemy się oceną zdolności kredytowej podmiotów gospodarczych z sektora klientów strategicznych, dużych firm, SME czy mikroprzedsiębiorstw oraz transakcji faktoringowych. Oceniamy nie tylko wyniki finansowe naszych klientów, ale też wyniki finansowe kontrahentów faktoringowych, strukturę transakcji/warunki umowne oraz analizujemy kluczowe ryzyka. Ściśle współpracujemy z zespołami sprzedażowymi, które konsultują z nami warunki finansowania, a następnie przedstawiają nam do analizy aplikację kredytową. Zarządzamy również wierzytelnościami ubezpieczonymi w ramach polis własnych ING oraz polis naszych klientów. Nasz zespół uczestniczy w inicjatywach i projektach, zarówno w ramach obszaru ryzyka, jak również obejmujących obszary sprzedażowe.

Twoje zadania

  • weryfikacja kompletności dokumentów w procesie kredytowym, przeglądów klientów
  • wyszukiwanie i wstępna analiza sygnałów ostrzegawczych dot. klienta lub firmy powiązanych
  • współpraca z ubezpieczycielami w zakresie wnioskowania o limity kredytowe dla kontrahentów
  • archiwizacja dokumentów

Nasze oczekiwania

  • status studenta lub absolwenta do dwóch lat od ukończenia studiów na uczelni wyższej o kierunku ekonomicznym
  • skrupulatność, dokładność, terminowość
  • chęć zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • znajomość sprawozdań finansowych stosowanych przy różnych formach księgowości
  • znajomość podstaw analizy finansowej ww. sprawozdań

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • certyfikat Stażu z Lwem
  • cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • elastyczny czas pracy

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Polska apply.

Yes No
Słuchaj