VAC - GBLEXT Wholesale Banking

Back to search result

Menedżer produktu w obszarze finansowania handlu

Employee | Praca z klientem korporacyjnym | Polska | mazowieckie | 2019-01-10 | POL-1656717

Twoje zadania:

  • Zarządzanie aktualnym portfelem produktów finansowania handlu oraz jego rozwój
  • Bieżąca analiza trendów w bankowości, zmian w otoczeniu prawnym
  • Opracowywanie koncepcji, założeń i strategii produktowych dotyczących wprowadzenia nowych produktów
  • Przygotowywanie rozwiązań dotyczących wprowadzania nowych produktów i modyfikacji istniejących
  • Przygotowywanie założeń polityki cenowej
  • Koordynacja wdrożenia produktu we współpracy z odpowiednimi jednostkami organizacyjnymi
  • Monitorowanie procesu sprzedaży, dochodowości oraz atrakcyjności rynkowej nadzorowanych produktów/usług Banku
  • Opracowywanie i zarządzanie wszystkimi procesami produktowymi - od zainicjowania kontaktu z Klientem do zakończenia relacji Klienta z Bankiem - w tym procesami sprzedażowymi, procesami back - office, oraz procesami monitoringu

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie w pracy nad rozwojem aplikacji/systemów wspierających procesy biznesowe w instytucji finansowej
  • Silna orientacja na realizację określonych celów
  • Kreatywność, zdolności organizacyjne, samodzielność i inicjatywa