Back to search result
12 May 2019 ... min read Listen

Specjalista – Finanse w Departamencie Controllingu

Employee | Finanse | Polska | mazowieckie | 2019-05-07 | POL-1725722

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo (ok. 1,5 roku)

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie raportów zarządczych, opracowywanie analiz, prezentowanie wniosków i rekomendacji z wykorzystaniem narzędzi MS Office
  • Wyjaśnianie odchyleń od planów, interpretacja wyników Banku
  • Przeprowadzanie analizy zagadnień związanych z różnymi obszarami banku
  • Aktywne uczestnictwo w procesie planowania i budżetowania oraz monitoringu kosztów
  • Integracja różnych źródeł danych – dane komercyjne, finansowe, ryzyko, źródła zewnętrzne
  • Bieżące wsparcie w raportowaniu i analizach ad-hoc
  • Bieżąca współpraca z innymi jednostkami w Banku i Grupą ING
  • Uczestnictwo w przedsięwzięciach międzynarodowych w ramach Grupy ING

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel oraz Power Point
  • SQL – podstawowa znajomość
  • Zdolność analitycznego i twórczego myślenia oraz planowania
  • Umiejętność formułowania wniosków i argumentowania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów kierunkowych
  • Dokładność i rzetelność
  • Umiejętność przekonywania i wywierania wpływu oraz budowania pozytywnych relacji
  • Zaangażowanie i pasja w działaniu

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym i/lub controllingowym
  • Umiejętność obsługi baz danych oraz znajomość narzędzi analitycznych – Oracle, SQL Server, Python, VBA, SAS, Power BI

Back to top