VAC - GBLEXT  Adminstration / Operations

Back to search result
07 August 2020 ... min read Listen

Alert Handler

Employee | Operacje bankowe | Polska | śląskie | 2020-08-06 | POL-1960719

Forma współpracy: umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • Analiza klientów pod kątem "prania brudnych pieniędzy";
  • Tworzenie raportów odnośnie klientów, ich transakcji itd.;
  • Dodatkowe analizy transakcji klientów w zależności od aktualnego projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (Ekonomia, IT, Prawo, pokrewne kierunki);
  • Angielski na poziomie min. B2,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Znajomość MS Office, przede wszystkim Excel;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie oraz skrupulatność.
Masz doświadczenie? Super! Nie masz? Też ok! Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw, oczekujemy przede wszystkim zaangażowania :)
  • Umowę zlecenie;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Back to top