Back to search result
07 August 2020 ... min read Listen

Specjalista - KYC

Oferta pracy | OPERATIONS DIVISION | Katowice | 2020-08-06 | POL-1960717

Twoje zadania:

  • realizacja procesu KYC dla klientów detalicznych poprzez zebranie danych i niezbędnej dokumentacji oraz odzwierciedlenie procesu w systemach bankowych,
  • zapewnienie profesjonalnej i wysokiej jakości analizy KYC klientów,
  • odpowiednie udokumentowanie ustaleń,
  • upewnianie się, że wszystkie przedłożone dokumenty są zgodne z zatwierdzonymi wymogami i procedurami CDD,
  • współpraca z Centre of Expertise Compliance w zakresie bieżącej weryfikacji klienta,
  • reagowanie na informację zwrotną osób dokonujących kontroli zakończonych przeglądów celem usprawniania procesów,
  • współpraca z innymi specjalistami, aby pomagać sobie nawzajem w ocenie klientów, jednocześnie podnosząc jakość, dzieląc się najlepszymi praktykami, technikami i wiedzą.

Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dbałość o szczegóły,
  • umiejętność pracy w zespole, doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • kreatywność i innowacyjność,
  • umiejętność samodzielnej pracy w środowisku o dużym natężeniu zadań i pod presją czasu,
  • wytrwałość w osiąganiu postawionych celów i skuteczność w realizacji zadań,
  • elastyczność względem czasu pracy i zmian.

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Dodatkowe atuty:

  • wykształcenie wyższe (licencjat),
  • doświadczenie zawodowe w bankowości lub instytucji finansowej,
  • znajomość tematyki KYC (Know Your Customer) i regulacji w tym zakresie,
  • znajomość systemów bankowych (ICBS, IWA),
  • umiejętność pracy z dokumentami w języku angielskim.

Back to top