CNT - Vacancy Sales Relationship Management

29 iulie 2020 ... min. Asculta

Specialist Vanzari Fonduri de Investitii ING Office Bucuresti

Contract de muncă | Vanzări/ Relationship management | Fără experienţă | 2017-07-31 | 048677

Descopera ING Bank

ING Bank Romania functioneaza ca o banca universala, servind toate categoriile de clienti prin cele trei divizii specializate: Wholesale Banking, Mid Corporate si Retail Banking.
Infiintat de oameni cu aspiratii inalte si spirit vizionar, ING continua sa atraga oameni de acelasi calibru: oameni cu initiativa, optimism si deschidere fata de schimbare. Inainte de a fi o banca, suntem o companie care se defineste prin viziunea, valorile si echipa sa. Vino alaturi de noi!
Orice realizare durabila se construieste pas cu pas.

Ce vei face in acest rol? Iata responsabilitatile :
Prospectarea portofoliului agentiei si a pietei in scopul identificarii clientilor eligibili;
Stabilirea intalnirilor cu clientii si promovarea produselor de investitii;
Consultanta si suport in procesul de vanzare / post-vanzare, in vederea dezvoltarii unei relatii pe termen lung si atingerea unui grad crescut de satisfactie a clientilor.

Care este profilul pe care il cautam?
Absolvent studii superioare in domeniul economic / financiar – bancar;
Experienta anterioara in domeniul pietei de capital / asigurari– reprezinta un avantaj;
Experienta in vanzari in domeniul bancar minim 1 an;
Abilitatea de a construi si mentine relatii solide cu clientii;
Orientare spre rezultate;
Disponibilitate pentru activitate atat in cadrul agentiei cat si pe teren.

Vino in echipa ING Office. Te asteapta:
Experiente de invatare centrate pe competente precum comunicare si negociere;
O organizatie orientata catre clienti si pasionata de idei indraznete;
Colegi veseli si ambitiosi, gata oricand sa te ajute;
Pachet salarial compus din salariu fix si comisioane lunare.

Va rugam sa luati la cunostinta ca aplicatia dvs se supune procedurilor interne ING Bank si legislatiei in vigoare.

Da Nu