Analityk Biznesowy

Oferta pracy | ING Lease (Polska) Sp Z O.O | Profesjonalny | Polska | Warszawa | 2024-03-25 | ING Bank Śląski | POL-0183873

O stanowisku

Forma zatrudnienia: B2B

Lokalizacja: Warszawa  (praca stacjonarna lub hybrydowa)

Jednostka: ING Lease

O zespole: Do naszego Zespołu szukamy osoby, która chce się rozwijać i wesprze nas w projekcie ING Lease Now. Pomożemy Ci zdobyć doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą i pozyskaniem Klienta w kanałach digitalnych. Nauczysz się obsługi wtyczek, zdobędziesz wiedzę o działaniu sklepów ecommerce, a także odbędziesz wiele pasjonujących spotkań z naszymi Partnerami. W projekcie ING Lease Now gwarantujemy pracę w ramach Scrum i zgłębianie pracy w metodologii Agile na nowoczesnych środowiskach IT w interdyscyplinarnym zespole. Jeśli nie masz doświadczenia, to nic straconego :) Ważna jest dla nas chęć zdobycia doświadczenia  w obszarze leasingu/bankowości/sprzedaży B2.

Twoje zadania

  • pozyskiwanie nowych klientów i dostawców ze wskazanego segmentu
  • współpraca z Regionami Korporacyjnymi ING Banku
  • realizacja planu sprzedażowego produktów leasingowych w oparciu o współpracę z dostawcami maszyn i urządzeń
  • rozwijanie współpracy na wskazanym rynku
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • aktywny wpływ na strategię i rozwój ING Lease Now
  • współpraca z developerami, Product Ownerem, marketingiem i biznesem
  • aktywna rola w warsztatach i promowaniu założeń sprzedaży zdalnej
  • udział w projektach digitalizujących dotychczasowe procesy funkcjonujące w całej Spółce

Nasze oczekiwania

  • dokładność, samodzielność i odpowiedzialność za realizowane zadania
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych i komunikacyjnych
  • skuteczność w osiąganiu planów sprzedażowych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu
  • umiejętności negocjacyjne

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy związanej z tworzeniem, wdrażaniem i sprzedażą produktów skierowanej na sprzedaż w kanale digital
  • znajomość metodologii Agile
  • doświadczenie w branży leasingowej/FinTech/e-commerce/bankowości

To oferujemy

  • pełne zieleni przestrzenie biurowe przeznaczone do pracy i spotkań oraz miejsca relaksu - wszystko do Twojej dyspozycji.

Yes No
Słuchaj