Devops Engineer – monitoring

Oferta pracy | Tech | Profesjonalny | Polska | Warszawa | 2024-01-08 | REQ-10067244

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

·       Masz doświadczenie w monitoringu sieci (InfluxDB, Prometheus, Elasticsearch , Telegraf, Logstash, Kibana & Grafana),

·       Masz doświadczenie w platformach orkiestracyjnych Terraform, Ansible, Saltstack, Chef, Puppet, Azure Automation, Google Cloud Deployment Manager, AWS Cloud formation etc.,

·       Masz wiedzę sieciową z routingu i switchingu dla technologii Cisco (poziom CCNA/CCNP),

·       Masz doświadczenie z load balancerami (e.g. F5) i firewallami (e.g. Checkpoint, Palo Alto),

·       Posiadasz umiejętność jasnego i zwięzłego wyrażania idei, faktów i opinii,

·       Jesteś otwarty na zmiany i potrafisz adaptować się do sytuacji w celu zapewnienia efektywnej pracy,

·       Wykonujesz zadania i osiągasz wyniki wysokiej jakości w sposób wydajny i terminowy,

·       Potrafisz pracować w języku angielskim.

Wymagany poziom języka angielskiego: B2.

Dodatkowo zapunktujesz za:

·       Doświadczenie w pisaniu skryptów w jednym lub kilku z następujących języków: Python, Bash, PowerShell, JavaScript,

·       Umiejętność identyfikowania problemów, analizowania kluczowych informacji i tworzenia połączeń, w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań,

·       Bycie aktywnym graczem zespołowym, który bierze odpowiedzialność oraz umiejętność coachingu innych, aby pomóc w ich indywidualnym rozwoju

Twoje obowiązki:

·       Wsparcie operacyjne

·       Projekty i rozwój

Informacje o zespole:

Zespół ds. usług sieciowych jest odpowiedzialny za dostarczenie podstawowej infrastruktury monitorowania sieci, używanej przez inne zespoły do ​​tworzenia dedykowanego monitoringu. Zespół jest także odpowiedzialny za przygotowanie nowych funkcjonalności dla monitoringu oraz za nowe wdrożenia.

Stanowisko to rola DevOps i wymaga pracy z kontenerami, infrastrukturą jako kodem, automatyzacją z Ansible, oraz wiąże się z pracą z ELK lub Prometheus, Telegraf & Grafana.

Yes No
Słuchaj