Ekspert - Administrator Sieci

Oferta pracy | Tech | Profesjonalny | Polska | Katowice | 2024-02-14 | ING Bank Śląski | POL-001318

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Lokalizacja: Katowice (praca hybrydowa - 2 dni w biurze, 3 dni w domu)

Wynagrodzenie: 14 000 - 28 000zł brutto

O zespole:

Poszukujemy eksperta/ekspertki do zespołu sieciowego zróżnicowanego pod względem obsługiwanych technologii. Pracując z nami będziesz miał/miała okazję zdobywać nowe doświadczenia u boku kolegów specjalizujących się w technologiach Cisco, Fortinet, CheckPoint, Palo Alto. Odpowiadamy również za projektowanie i wdrażanie  nowych rozwiązań zapewniając bezpieczną formę komunikacji w sieci wewnętrznej jaki na zewnątrz.

Twoje zadania

  • zapewnienie ciągłości pracy urządzeń sieciowych w rozległej infrastrukturze IT
  • projektowanie architektury, kreowanie i rekomendowanie rozwiązań
  • analiza problemów w złożonej infrastrukturze sieciowej
  • wdrażanie zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT
  • utrzymanie obecnej infrastruktury sieciowej
  • opracowanie dokumentacji technicznej

Nasze oczekiwania

  • 4+ lat doświadczenia w zarządzaniu środowiskiem sieciowym
  • bardzo dobra znajomość routing and switching, dobra znajomość sprzętu sieciowego Cisco
  • bardzo dobra znajomość zagadnień firewalling (preferowane Fortinet, Cisco ASA, CheckPoint)
  • znajomość protokołów routingu dynamicznego, w szczególności OSPF i BGP
  • znajomość rozwiązań VPN (IPSec, SSL-VPN, L2TP)
  • umiejętność analizowania logów systemowych i incydentów oraz niestandardowe podejście do rozwiązywania problemów
  • umiejętność automatyzacji, upraszczania czynności w obszarze sieci
  • samodzielność i otwartość na ciągłe doskonalenie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • edukacja i doświadczenie w zakresie ryzyka, bezpieczeństwa i zgodności z przepisami
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieciowego (rozwiązania: DDoS, IPS, IDS, etc.)
  • doświadczenie w pracy z chmurą publiczną (GCP i/lub Azure)
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów komputerowych
  • umiejętność pisania skryptów w Bash, Python, etc

To oferujemy

  • pracę w dojrzałej biznesowo i technologicznie organizacji, w której razem z nami będziesz tworzyć rozwiązania dla nowoczesnej bankowości
  • realny wpływ i decyzyjność w proponowaniu rozwiązań dla podległego obszaru technologicznego
  • hybrydowy model pracy
  • niezbędny sprzęt do pracy, ale jeśli chcesz pracować na wybranej przez siebie marce laptopa czy smartfona, to dajemy taką możliwość w ramach programu BYOD (Bring Your Own Device)
  • dostęp do platform edukacyjnych m.in. Pluralsight, Udemy Business, eTutor oraz dofinansowanie niezbędnych szkoleń technicznych
  • współpracę we wzajemnie uczących się społecznościach programistycznych, analitycznych, testerskich, Women in Tech, w tym pracę z mentorami i uczenie się na stażu towarzyszącym
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, platformę Mindgram, Pracowniczy Program Emerytalny i Program Profilaktyki Onkologicznej
  • kartę sportową i kafeterię benefitową na punkty
  • dodatkowe dni wolne
  • atrakcyjne konkursy z nagrodami i rabaty do wybranych sklepów

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Polska apply.

Yes No
Słuchaj