HR Business Partner

Oferta pracy | Pion HR | Profesjonalny | Polska | Katowice | 2024-04-12 | ING Bank Śląski | POL-018645202

O stanowisku

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Lokalizacja: Katowice lub Warszawa (stacjonarnie lub hybrydowo)

Opis projektu: Jesteśmy HR partnerami dla biznesu, znamy jego potrzeby i wyzwania, inspirujemy ludzi do rozwoju i zmian. Pracujemy z liderami, wspólnie tworząc fajne środowisko, w którym dobrze się pracuje i rozwija. Rozumiemy nowe trendy (ESG) i potrafimy korzystać z danych HR-owych. Jeśli wspólnie z nami chcesz zapewniać pozytywne Employee Experience, koniecznie odpowiedz na ogłoszenie

Twoje zadania

  • wsparcie dla menadżerek i menadżerów w realizacji strategii biznesowej w określonych jednostkach biznesowych
  • inicjowanie i prowadzenie przy wsparciu CoE działań związanych z planowaniem zasobów, identyfikacją kluczowych kompetencji i ich rozwojem, pracą z talentami i sukcesorami
  • uczestniczenie w kluczowych rekrutacjach, w tym na stanowiska menadżerskie, doradzanie menadżerom w wyborze najlepszej taktyki rekrutacyjnej
  • proponowanie i uczestniczenie we wdrażaniu rozwiązań budujących kulturę organizacyjną – dobrego środowiska pracy, efektywności, nastawienia na rezultaty, uczenia się
  • realizacja procesów ogólnobankowych dot. pracowników we wspieranych jednostkach (stawianie zadań i ocena ich realizacji, przegląd wynagrodzeń, badania kultury organizacyjnej)
  • uczestniczenie w przygotowaniu i przeprowadzaniu zmian organizacyjnych
  • rozwiązywanie problemów personalnych dotyczących relacji z pracownikami
  • prowadzenie wywiadów exit-interview
  • przygotowywanie wniosków i rekomendacji na podstawie analizy dostępnych danych pracowniczych
  • prowadzenie lub uczestniczenie w projektach cross-funkcyjnych (np. dot. rozwoju, kultury organizacyjnej, DI&E, sukcesji)
  • promowanie produktów HR-owych
  • dbanie o przestrzeganie regulacji i procesów HR

Nasze oczekiwania

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku HR Biznes Partnera
  • doświadczenie w pracy z siecią sprzedaży - detaliczną/ korporacyjną
  • zainteresowanie biznesem, rozumienie specyfiki pracy HR-owca w biznesie
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych, elastyczność i otwartość na zmiany, a w sprawach istotnych umiejętność obrony swojego punktu widzenia
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów/ inicjatyw dla pracowników/ managerów oraz w pracy cross-funkcyjnych zespołach zadaniowych
  • umiejętność projektowania i prowadzenia aktywności rozwojowych dla menadżerów (np. przygotowanie i przeprowadzenie oceny 360 dla zespołu menadżerów zakończone stworzeniem planów rozwojowych)
  • doświadczenie w facylitacji i moderowaniu pracy grup
  • doskonała znajomość i umiejętność stosowania prawa pracy
  • chęć rozwoju, znajomość trendów rynkowych, nowości z obszaru L&D
  • wykształcenie wyższe (np. nauki społeczne, ekonomia, prawo)
  • język angielski na poziomie B2 – swobodna komunikacja czytając, pisząc i rozmawiając

To oferujemy

  • Inwestujemy w rozwój - proponujemy dofinansowanie szkoleń i kursów oraz dostęp do platform edukacyjnych: Udemy Business, eTutor, wewnętrznej platformy elearningowej. Oferujemy także staże rozwojowe czy konsultacje z doradcami kariery.
  • Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo - oferujemy pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich, dostęp do platformy Mindgram z indywidualnymi konsultacjami ze specjalistami i webinariami. Pracując w ING masz możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego i Programu Profilaktyki Onkologicznej.
  • Work life balance w praktyce to dodatkowe dni wolne: „dzień dla rodziny” (od Ciebie zależy jak go wykorzystasz), wolne dni w formie nagrody i wolne godziny na wolontariat czy profilaktykę zdrowotną.
  • Dla rodziców mamy dodatkowe dni urlopu macierzyńskiego i ojcowskiego oraz dni wolne na opiekę nad dzieckiem, niezależenie od wykorzystanego limitu przez drugiego rodzica.
  • Dołączając do nas decydujesz się na pracę w stabilnej i zorientowanej na komfortowe warunki pracy organizacji z certyfikatem Top Employer. Przyszłość to nasza wspólna inwestycja -  razem z ING możesz zaangażować się w każdą inicjatywę wspierającą ESG i odpowiedzialność społeczną.
  • Decydujesz na jakim sprzęcie pracujesz. Każdemu pracownikowi zapewniamy niezbędny sprzęt do pracy, ale jeśli chcesz pracować na wybranej przez siebie marce laptopa czy smartfona, który jednocześnie wykorzystasz do swoich celów prywatnych, to dajemy taką możliwość. Oferujemy program refundacji i zniżek na wybrane zakupy.
  • Świętujemy wspólnie i poznajemy się na zespołowych wyjazdach, imprezach rodzinnych i sportowych, jak Dzień Dziecka, Biegnij Warszawo czy Turnieje sportowe.
  • Pełne zieleni przestrzenie biurowe przeznaczone do pracy i spotkań oraz miejsca relaksu - wszystko do Twojej dyspozycji.

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Polska apply.

Yes No
Słuchaj