IT Area Lead – obszar kartowy

Oferta pracy | Tech | Profesjonalny | Polska | Katowice | 2024-04-09 | ING Bank Śląski | POL-00133302

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wynagrodzenie: 25 000 - 31 000 zł brutto miesięcznie

Lokalizacja:  Katowice (praca stacjonarna, lub hybrydowa – 2 dni w tygodniu pracy w biurze)

Jednostka: Pion CIO, Tribe Aplikacji Operacyjnych

O zespole:

Tribe Aplikacji Operacyjnych w Pionie CIO odpowiada za rozwój i utrzymanie aplikacji wspierających procesy operacyjne w banku. W naszym portfolio znajdują się takie systemy jak system centralny banku, centrum wiedzy o kliencie, procesy onboardingu klienta, hurtownia danych, AI, systemy workflow i obiegu dokumentów, a także aplikacje kartowe.

Do zespołu kartowego poszukujemy doświadczonego menadżera_ki, z doświadczeniem w bankowości oraz pracy z rozwojem i utrzymaniem systemów wysokodostępnych.

Zespół kartowy zajmuje się utrzymaniem i rozwojem ekosystemu kartowego:

  • zarządzanie kartami i tokenami
  • przetwarzanie kart i transakcji mobilnych
  • uwierzytelnianie posiadaczy kart w przypadku płatności kartami e-commerce
  • współpraca z organizacjami płatniczymi (VISA, MC)
  • współpraca z organizacjami zajmującymi się personalizacją (Tales, IDEMIA).

Stack technologiczny: ORACLE, MS SQL server embeded, Red Hat, Windows Server, NGiNX, Tomcat, The Elastick Stack, Red Hat ANSIBLE, Universal Aautomation Center

Twoje zadania

  • efektywne zarządzanie ok. 30 – osobowym zespołem devops’ów, testerów automatyzujących, analityków systemowych programistów
  • zarządzanie aplikacjami (rozwój i utrzymanie) oraz definiowanie i aktualizowanie strategii ich rozwoju
  • współpraca z zewnętrznymi partnerami oraz dostawcami rozwiązań
  • odpowiedzialność za strategię banku w zakresie cyfrowego miejsca pracy oraz rozwiązań klienckich
  • dbałość o spełnianie wymagań regulacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych
  • realizacja rozwiązań zgodnie z najnowszymi trendami na rynku
  • współpraca z product ownerami oraz architektami IT (przy opracowaniu założeń biznesowych oraz zgodności z architekturą korporacyjną)
  • planowanie i realizacja budżetu podległej jednostki

Nasze oczekiwania

  • minimum 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku managerskim/liderskim w obszarze wytwarzania i utrzymania oprogramowania
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane IT
  • doświadczeniem w bankowości oraz pracy z rozwojem i utrzymaniem systemów wysokodostępnych
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz szybkiej reakcji na napotkane wyzwania
  • doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania
  • doświadczenie we współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • umiejętności przywódcze/liderskie, umiejętność wywierania wpływu i motywowania zespołu
  • proaktywna postawa i duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

To oferujemy

  • pracę w dojrzałej biznesowo i technologicznie organizacji, w której razem z nami będziesz tworzyć rozwiązania dla nowoczesnej bankowości
  • realny wpływ i decyzyjność w proponowaniu rozwiązań dla podległego obszaru technologicznego
  • hybrydowy model pracy
  • niezbędny sprzęt do pracy, ale jeśli chcesz pracować na wybranej przez siebie marce laptopa czy smartfona, to dajemy taką możliwość w ramach programu BYOD (Bring Your Own Device)
  • dostęp do platform edukacyjnych m.in. Pluralsight, Udemy Business, eTutor oraz dofinansowanie niezbędnych szkoleń technicznych
  • współpracę we wzajemnie uczących się społecznościach programistycznych, analitycznych, testerskich, Women in Tech, w tym pracę z mentorami i uczenie się na stażu towarzyszącym
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, platformę Mindgram, Pracowniczy Program Emerytalny i Program Profilaktyki Onkologicznej
  • kartę sportową i kafeterię benefitową na punkty
  • dodatkowe dni wolne
  • atrakcyjne konkursy z nagrodami i rabaty do wybranych sklepów

Yes No
Słuchaj