Java Developer w Tribie Aplikacji Korporacyjnych

Oferta pracy | Tech | Profesjonalny | Polska | Warszawa | 2024-01-25 | ING Bank Śląski | POL-001305

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Lokalizacja: Warszawa (hybrydowo)

Wynagrodzenie: 8400 zł - 22 000 zł brutto

O zespole:
Tribe Aplikacji Korporacyjnych stanowi prawie 40-osobowy zespół ekspertów/-ek i pasjonatów/-ek technologii, którzy/-re odpowiadają za tworzenie i rozwój nowoczesnych rozwiązań dla Pionu CFO, Pionu CRO, Pionu CEO.

W naszym zespole będziesz miał możliwość kształtowania środowiska programistycznego dostosowanego do dzisiejszych wyzwań korporacyjnych. To co nas napędza do działania to ciekawe projekty, budowanie bezpiecznych i wydajnych aplikacji i wykorzystanie różnorodnych technologii a także zgrany zespół który chętnie pomoże Ci osiągnąć sukces. Naszą codzienną pracą jest kreowanie oraz realizowanie ciekawych inicjatyw biznesowych, z obszaru finansów, rachunkowości.

Pracujemy nad wieloma rozwiązaniami regulacyjnymi oraz usprawnieniami, w wyborze rozwiązań zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo, wykorzystanie nowych technologii i automatyzację, minimalizując w ten sposób dług technologiczny rozwijanych i wdrażanych aplikacji. Pracujemy w Scrumie.

Używane technologie:

  • Java 11
  • Spring Boot
  • Vaadin
  • PostgreSQL, MS SQL Serwer
  • Azure DevOps, Ansible
  • Powershell, Bash
  • Splunk

Twoje zadania

  • tworzenie, rozwój i utrzymanie oprogramowania wspierającego procesy pionu finansów
  • zapewnienie bezpieczeństwa, dostępności i wydajności wspieranych aplikacji
  • integracja rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami Banku
  • praca z dużymi wolumenami danych o różnorodnej strukturze
  • praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub kierunki pokrewne
  • znajomość Javy 11, Spring Boot
  • doświadczenie w wykorzystaniu baz danych PostgreSQL, MS SQL
  • znajomość języków skryptowych: PowerShell, Bash
  • znajomość Maven, Azure DevOps i Ansible
  • znajomość procesów wytwarzania oprogramowania oraz wzorców projektowych
  • umiejętność tworzenia rozwiązań, które są testowalne automatycznie
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie w technologiach chmurowych np. Google Cloud Platform
  • znajomość Jboss 7.4, flyway
  • wiedza domenowa z obszaru bankowości, finansów, rachunkowości

To oferujemy

  • Pracę w dojrzałym biznesowo i technologicznie ponad 1000-osobowym Pionie IT, w którym razem z nami będziesz tworzyć rozwiązania dla nowoczesnej bankowości
  • Kompleksowy rozwój kompetencji  w zakresie wytwarzania oprogramowania, bezpieczeństwa IT, metodyki DevOps poprzez udział w projektach m.in. dotyczących migracji naszych środowisk i aplikacji do chmury publicznej
  • Zdalny/hybrydowy tryb pracy
  • Niezbędny sprzęt do pracy, ale jeśli chcesz pracować na wybranej przez siebie marce laptopa czy smartfona, to dajemy taką możliwość w ramach programu „Bring Your Own Device”
  • Dostęp do platform edukacyjnych m.in. Microsoft ESI, Udemy Business, eTutor oraz dofinansowanie niezbędnych szkoleń technicznych
  • Współpracę we wzajemnie uczących się społecznościach programistycznych, analitycznych, testerskich, Women in Tech, w tym pracę z mentorami i uczenie się na stażu towarzyszącym
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, platformę Mindgram, Pracowniczy Program Emerytalny i Program Profilaktyki Onkologicznej
  • Karty sportowe (Medicover Sport i Multisport) i kafeterię benefitową na punkty
  • Dodatkowe dni wolne
  • Program Poleceń Pracowniczych ze świadczeniem pieniężnym
  • Możliwość skorzystania z autorskich kosztów uzyskania przychodu (do 70%) za wkład twórczy w rozwój oprogramowania
  • Atrakcyjne konkursy z nagrodami i rabaty do wybranych sklepów

Yes No
Słuchaj