Młodszy Specjalista ds. Księgowości

Oferta pracy | ING Lease (Polska) Sp Z O.O | Profesjonalny | Polska | Warszawa | 2024-04-24 | ING Bank Śląski | POL-0178857

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja: ul. Puławska, 2 Warszawa (stacjonarnie, hybrydowo)

O jednostce:

ING Lease (Polska) Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy ING - jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Spółka jest liderem rynku leasingu w Polsce, oferując nowoczesne produkty leasingowe, dopasowane do potrzeb zarówno małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych, międzynarodowych korporacji.

Twoje zadania

  • księgowanie wyciągów bankowych
  • analiza rozrachunków z klientami
  • obsługa potwierdzeń sald
  • rozliczanie delegacji i wydatków pracowniczych
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • wsparcie w bieżącym raportowaniu • księgowanie faktur i not
  • uzgadnianie rozrachunków
  • archiwizacja dokumentów

Nasze oczekiwania

  • posiadanie statusu studenta (preferowany IV i V rok studiów)
  • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej
  • bardzo dobra znajomość programu MS Office
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych i komunikacyjnych
  • dostępność na poziomie min. 35h tygodniowo

Mile widziane

  • doświadczenie w księgowości

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Polska apply.

Yes No
Słuchaj