Node.js Developer

Oferta pracy | Paymento | Profesjonalny | Polska | Tychy | 2024-03-29 | ING Bank Śląski | POL-018495201

O stanowisku

Jednostka: Paymento Financial S.A.

Forma Zatrudnienia: B2B

Wynagrodzenie: 15000 - 16000 zł ​netto

Lokalizacja: Tychy (praca hybrydowa lub praca zdalna)

O projekcie:

Zostań częścią zespołu technologicznego w spółce Paymento Financial - polskim fintechu dostarczającym nowoczesne rozwiązania w obszarze płatności e-commerce. Paymento z ING współpracuje od 2017 roku m.in. w zakresie technologii rozwiązania imoje, czyli bramki płatności dla sklepów internetowych.
Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu, który prężnie się rozwija, chcesz poznać rynek płatności oraz e-commerce i mieszkasz w południowej Polsce - ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje zadania

  • rozwój i projektowanie rozwiązań informatycznych
  • udział w opracowywaniu architektury systemów i projektów technicznych
  • optymalizacja aplikacji w szczególności pod kątem zapewnienia wysokiej dostępności i minimalnych opóźnień
  • tworzenie oprogramowania uwzględniającego aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • uczestniczenie we wszystkich fazach cyklu rozwojowego produktu
  • przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz wzajemnego przeglądu oprogramowania stworzonego w zespole

Nasze oczekiwania

  • bardzo dobra znajomość Node.js/TS, MySQL, GIT
  • doświadczenie w projektowaniu i programowaniu RESTful API
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • branżowe doświadczenie zawodowe - systemy transakcyjne
  • chęci i ambicji do rozwoju zawodowego
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu

To oferujemy

  • Zdalny/hybrydowy tryb pracy
  • Niezbędny sprzęt do pracy
  • Pakiet medyczny

Yes No
Słuchaj