Regionalny Menadżer ds. Rynku Maszyn i Urządzeń

Oferta pracy | ING Lease (Polska) Sp Z O.O | Profesjonalny | Polska | Warszawa | 2024-04-18 | ING Bank Śląski | POL-018676402

O stanowisku

Forma zatrudnienia: B2B

Lokalizacja: Katowice lub Warszawa (mobilnie)

Jednostka: Biuro Rynku Pojazdów

O zespole:

Do naszego Zespołu szukamy osoby, która chce się rozwijać i wesprze nas w nowym projekcie budowy zespołu Maszyn i Urządzeń. Jeśli posiadasz doświadczenie w rynku dostawców maszyn i urządzeń, sprzedaży, wiedzy leasingowej oraz chcesz wprowadzić na rynek innowacyjne rozwiązania w obszarze finansowania dostawców dołącz do naszego Zespołu.

W ING Lease cenimy sobie wiedzę ekspercką i doświadczenie oraz wspieramy wysoką kulturę pracy. Odbędziesz z Nami wiele pasjonujących spotkań z naszymi Partnerami zatem wykorzystaj ten moment i zróbmy wspólnie coś razem.

Twoje zadania

  • poszukiwanie i współpraca z dostawcami z Rynku Maszyn i Urządzeń
  • negocjacje i podpisywanie umowy o współpracę z Dostawcami
  • raportowanie poziomu realizacji zadań
  • zarządzanie wymaganiami i rozwojem narzędzi sprzedażowych dedykowanych Dostawcom
  • inicjonowanie rozwoju produktów i procesów w ramach podległej linii biznesowej
  • dokonywanie bieżącej analizy rynku i działań konkurencji
  • wspieranie rozwoju spółki w obszarze rynku maszyn i urządzeń zgodnie ze jej strategią

Nasze oczekiwania

  • minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży we współpracy z Dostawcami w branży leasingowej
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • komunikatywność oraz umiejętność budowania partnerskich relacji z Klientami
  • motywacja do prowadzenia działań sprzedażowych
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B. oraz prywatny samochód do celów służbowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do częstych podroży służbowych

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację

To oferujemy

  • Inwestujemy w rozwój- szkolenia online
  • Możliwość aktywnego uczestnictwa w projektach na poziomie pionu i całego banku
  • Work life balance w praktyce
  • Dołączając do nas decydujesz się na pracę w stabilnej i zorientowanej na komfortowe warunki pracy organizacji z certyfikatem Top Employer
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Atrakcyjne pakiety opieki medycznej

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Polska apply.

Yes No
Słuchaj