09 sierpnia 2022 ... min. Słuchaj

Scrum Master - Tribe Rozwój Procesów Operacyjnych

Oferta pracy | Operacje bankowe | Polska | śląskie | ING Bank Śląski | 2022-08-08 | POL-2456965

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Lokalizacja: Katowice

Twoje zadania:

  • wsparcie zespołów uwzględniając ciągłe usprawnienia pracy, identyfikacji marnotrawstw, usprawnianiu komunikacji i wspieranie osób w ich rolach
  • ciągłe dopasowywanie trybu pracy do bieżących potrzeb
  • dbanie o efektywne wykorzystanie narzędzi: visual management, zarządzanie backlogiem, budowanie MVP
  • prowadzenie szkoleń i warsztatów
  • kształtowanie kultury zwinnego sposobu pracy
  • współpraca z Leadershipem celem usprawniania procesów, budowania środowiska wzmacniającego samoorganizację i transparentną komunikację oraz pozostałymi Scrum Masterami celem wymiany pomysłów, doświadczeń oraz podnoszeniu efektywności pracy

Nasze oczekiwania:

  • minimum dwa lata doświadczenia w roli Scrum Mastera lub Agile Coacha
  • umiejętność działania zgodnie z wartościami bliskimi Agile: odwaga, otwartość, transparentny styl pracy
  • umiejętność rozwiązywania konfliktów oraz przekazywania konstruktywnej informacji zwrotnej
  • kompetencja z zakresu komunikacji i facylitacji
  • praktyczna znajomość frameworku Scrum
  • proaktywność i niezależność w działaniu
  • znajomość języka angielskiego gwarantująca swobodną komunikację w mowie i w piśmie
  • znajomość założeń i narzędzi coachingowych

Mile widziane:

  • Certyfikat Professional Scrum Master