Senior QA Engineer - Procesy Kredytowe

Oferta pracy | Tech | Profesjonalny | Polska | Katowice | 2024-03-12 | ING Bank Śląski | POL-00131501

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na zastępstwo (około 1,5 roku)

Wynagrodzenie: 8400 - 22000 zł brutto miesięcznie

Lokalizacja: Katowice praca hybrydowa lub zdalna, cała Polska (100% zdalnie)

Jednostka: Pion CIO, Departament Aplikacji Detalicznych

O zespole:

Celem projektu jest wzmocnienie zespołów odpowiedzialnych za rozwój i utrzymanie procesów kredytowych dla klienta indywidualnego..  Nasze procesy udostępniane są poprzez bankowość internetową, sieć oddziałów.

Twoje zadania

  • tworzenie i utrzymywanie środowiska  testowego
  • planowanie testów.  Definiowanie celów testowania, sposobu ich osiągnięcia
  • monitorowanie testów; analiza rezultatów, monitorowanie i dokumentowanie postępu prac, pokrycia testowego, podejmowanie prac naprawczych
  • analiza i projektowanie testów, ocena wymagań i systemu, przygotowanie i pozyskiwanie danych testowych
  • wykonywanie  testów -  tworzenie przypadków testowych, tworzenie danych testowych, tworzenie scenariuszy testowych, weryfikacja poprawności utworzonego  środowiska testowego, wykonywanie przypadków testowych, uruchamianie oprogramowania, interpretacja wyników oraz raportowanie testów
  • automatyzacja testów

Nasze oczekiwania

  • znajomość jednego z następujących frameworków do automatyzacji testów: Selenium, NightWatch
  • znajomość jednego z języków programowania: Java, JavaScript
  • znajomość HTML oraz selectorów: CSS, XPath
  • znajomość języka zapytań SQL
  • znajomość jednego z następujących narzędzi do testów API: SoapUI /Postman;
  • wiedza i praktyczna umiejętność wykonywania testów wydajnościowych w jednym z następujących narzędzi: Gatling, Jmeter, NeoLoad
  • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów projektowych oraz przywiązywania uwagi do detali
  • znajomość: JSON, REST API, SWAGGER
  • praktyczna znajomość systemu kontroli wersji: Git

Mile widziane

  • Gatling, JMeter, NeoLoad
  • REST Assured

To oferujemy

  • Inwestujemy w rozwój - proponujemy dofinansowanie szkoleń i kursów oraz dostęp do platform edukacyjnych: Udemy Business, eTutor, wewnętrznej platformy elearningowej. Oferujemy także staże rozwojowe czy konsultacje z doradcami kariery.
  • Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo - oferujemy pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich, dostęp do platformy Mindgram z indywidualnymi konsultacjami ze specjalistami i webinariami. Pracując w ING masz możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego i Programu Profilaktyki Onkologicznej.
  • Work life balance w praktyce to dodatkowe dni wolne: „dzień dla rodziny” (od Ciebie zależy jak go wykorzystasz), wolne dni w formie nagrody i wolne godziny na wolontariat czy profilaktykę zdrowotną.
  • Dla rodziców mamy dodatkowe dni urlopu macierzyńskiego i ojcowskiego oraz dni wolne na opiekę nad dzieckiem, niezależenie od wykorzystanego limitu przez drugiego rodzica.
  • Dołączając do nas decydujesz się na pracę w stabilnej i zorientowanej na komfortowe warunki pracy organizacji z certyfikatem Top Employer. Przyszłość to nasza wspólna inwestycja -  razem z ING możesz zaangażować się w każdą inicjatywę wspierającą ESG i odpowiedzialność społeczną.
  • Decydujesz na jakim sprzęcie pracujesz. Każdemu pracownikowi zapewniamy niezbędny sprzęt do pracy, ale jeśli chcesz pracować na wybranej przez siebie marce laptopa czy smartfona, który jednocześnie wykorzystasz do swoich celów prywatnych, to dajemy taką możliwość. Oferujemy program refundacji i zniżek na wybrane zakupy.
  • Świętujemy wspólnie i poznajemy się na zespołowych wyjazdach, imprezach rodzinnych i sportowych, jak Dzień Dziecka, Biegnij Warszawo czy Turnieje sportowe.
  • Pełne zieleni przestrzenie biurowe przeznaczone do pracy i spotkań oraz miejsca relaksu - wszystko do Twojej dyspozycji.

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Polska apply.

Yes No
Słuchaj