Senior QA Engineer

Oferta pracy | Tech | Profesjonalny | Polska | Warszawa | 2024-03-29 | ING Bank Śląski | POL-00130302

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Lokalizacja: Warszawa (praca hybrydowa), zdalnie

Wynagrodzenie: 8400 - 22000 zł brutto

O projekcie:

Aplikacja do której poszukujemy QA Engineer służy do wykupu wierzytelności,  jej głównym interesariuszem są pracownicy obszaru Operacji.  Naszym celem jest zbudowanie systemu przyjaznego dla użytkownika i zautomatyzowanie wielu żmudnych czynności by odciążyć pracowników. Dostarczamy narzędzie pozwalające użytkownikom na  sprawną i profesjonalną obsługę naszych Klientów. Częścią wspólną dla wszystkich projektów jest praca w metodyce zwinnej. Operacyjnie możesz u nas pracować całkowicie zdalnie choć miło nam będzie spotkać się z Tobą też w biurze od czasu do czasu.

Twoje zadania

  • projektowanie i rozwój testów automatycznych aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami, uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
  • przygotowanie i utrzymywanie testów automatycznych testujących zarówno GUI jak i API,
  • prowadzenie manualnych testów funkcjonalnych nowych zmian przed przekazaniem do testów biznesowych
  • konfiguracja, wdrożenie i utrzymanie testów automatycznych w procesie CI/CD
  • proponowanie rozwiązań poprawiających jakość i stabilność framework'a testowego
  • analiza i raportowanie błędów w aplikacji
  • projektowanie scenariuszy testowych,
  • pomoc w utrzymaniu środowisk testowych

Nasze oczekiwania

  • znajomość technologii i narzędzi: JBehave, REST API, Azure DevOps,
  • znajomość BDD, Selenium/Selenium WebDriver, pakietu Behave Python SQL (MS SQL oraz  PostgreSQL), JavaScript, HTML, Chrome DevTools
  • testy automatyczne 70%, testy manualne 30%
  • doświadczenie w analizie, projektowaniu i realizacji testów
  • znajomość metodyk i standardów realizacji testów: ISTQB
  • doświadczenie w pracy z metodykami Agile, SCRUM
  • znajomość notacji UML

Mile widziane

  • AzureDevOps
  • WireMock
  • znajomość z zakresu Migracji danych

To oferujemy

  • pracę w dojrzałej biznesowo i technologicznie organizacji, w której razem z nami będziesz tworzyć rozwiązania dla nowoczesnej bankowości
  • realny wpływ i decyzyjność w proponowaniu rozwiązań dla podległego obszaru technologicznego
  • hybrydowy model pracy
  • niezbędny sprzęt do pracy, ale jeśli chcesz pracować na wybranej przez siebie marce laptopa czy smartfona, to dajemy taką możliwość w ramach programu BYOD (Bring Your Own Device)
  • dostęp do platform edukacyjnych m.in. Pluralsight, Udemy Business, eTutor oraz dofinansowanie niezbędnych szkoleń technicznych
  • współpracę we wzajemnie uczących się społecznościach programistycznych, analitycznych, testerskich, Women in Tech, w tym pracę z mentorami i uczenie się na stażu towarzyszącym
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, platformę Mindgram, Pracowniczy Program Emerytalny i Program Profilaktyki Onkologicznej
  • kartę sportową i kafeterię benefitową na punkty
  • dodatkowe dni wolne
  • atrakcyjne konkursy z nagrodami i rabaty do wybranych sklepów

Yes No
Słuchaj