Specialist - Finance Accounting Control

Oferta pracy | ING Lease (Polska) Sp Z O.O | Profesjonalny | Polska | Warszawa | 2024-03-26 | ING Bank Śląski | POL-PS_0181933

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Lokalizacja: Warszawa, praca hybrydowa

O jednostce

ING Lease (Polska) Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy ING - jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Spółka jest liderem rynku leasingu w Polsce, oferując nowoczesne produkty leasingowe, dopasowane do potrzeb zarówno małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych, międzynarodowych korporacji.

Twoje zadania

  • dbałość o prawidłowość ewidencji księgowej pod kątem bilansowym i podatkowym
  • bieżąca analiza i monitorowanie kont rozrachunków
  • usprawnianie procesów związanych z obszarem rozrachunków
  • realizacja procesu poleceń zapłaty oraz księgowanie kompensat
  • księgowanie wyciągów płatności przychodzących
  • koordynacja i opieka nad procesem potwierdzeń sald dla Klientów
  • sprawdzenie poprawności przyjętych środków trwałych w ujęciu podatkowym
  • naliczanie i księgowanie amortyzacji środków trwałych
  • księgowanie faktur oraz refakturowanie kosztów na Klientów
  • samoorganizacja pracy pod kątem wymaganych terminów

Nasze oczekiwania

  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • znajomość zagadnień z obszaru rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • skuteczność i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych i komunikacyjnych
  • umiejętność adaptacji w dynamicznie zmieniającym się środowisku oraz twórczego rozwiązywania problemów
  • doświadczenie pracy w firmie świadczącej usługi leasingowe będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • znajomość systemu LEO FK oraz LEO Leasing
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Inwestujemy w rozwój - proponujemy dofinansowanie szkoleń i kursów oraz dostęp do platform edukacyjnych: Udemy Business, eTutor, wewnętrznej platformy elearningowej. Oferujemy także staże rozwojowe czy konsultacje z doradcami kariery
  • Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo - oferujemy pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich, dostęp do platformy Mindgram z indywidualnymi konsultacjami ze specjalistami i webinariami. Pracując w ING masz możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego i Programu Profilaktyki Onkologicznej
  • Work life balance w praktyce to dodatkowe dni wolne: „dzień dla rodziny” (od Ciebie zależy jak go wykorzystasz), wolne dni w formie nagrody i wolne godziny na wolontariat czy profilaktykę zdrowotną
  • Dla rodziców mamy dodatkowe dni urlopu macierzyńskiego i ojcowskiego oraz dni wolne na opiekę nad dzieckiem, niezależenie od wykorzystanego limitu przez drugiego rodzica
  • Dołączając do nas decydujesz się na pracę w stabilnej i zorientowanej na komfortowe warunki pracy organizacji z certyfikatem Top Employer. Przyszłość to nasza wspólna inwestycja -  razem z ING możesz zaangażować się w każdą inicjatywę wspierającą ESG i odpowiedzialność społeczną
  • Decydujesz na jakim sprzęcie pracujesz. Każdemu pracownikowi zapewniamy niezbędny sprzęt do pracy, ale jeśli chcesz pracować na wybranej przez siebie marce laptopa czy smartfona, który jednocześnie wykorzystasz do swoich celów prywatnych, to dajemy taką możliwość. Oferujemy program refundacji i zniżek na wybrane zakupy
  • Świętujemy wspólnie i poznajemy się na zespołowych wyjazdach, imprezach rodzinnych i sportowych, jak Dzień Dziecka, Biegnij Warszawo czy Turnieje sportowe
  • Pełne zieleni przestrzenie biurowe przeznaczone do pracy i spotkań oraz miejsca relaksu - wszystko do Twojej dyspozycji

Yes No
Słuchaj