Specialist - KYC Operations

Oferta pracy | Operacje bankowe | Profesjonalny | Polska | Katowice | 2024-04-17 | ING Bank Śląski | POL-0186392

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja: Katowice (praca stacjonarna lub hybrydowa)

O zespole:

Naszą misją jest operacyjna obsługa w ramach wszystkich segmentów bankowości, tworzenie nowych procesów i udoskonalanie istniejących, obsługiwanie płatności krajowych i zagranicznych, bankowości elektronicznej oraz obsługa kartotek klienta. To tutaj odbywają się kluczowe procesy jak analizowanie dokumentacji klientów i wydawanie decyzji kredytowych, procesy Know Your Customer i Anti Fraud. Naszą strategią jest budowanie kompetencji pozwalających na zmianę naszych procesów przy wykorzystaniu technologii low-code, która zapewnia bezpieczeństwo dla naszych klientów i organizacji.

Twoje zadania

  • realizacja procesu onboardingu dla klientów indywidualnych
  • analiza danych
  • wykonywanie raportów
  • obsługa i testowanie aplikacji

Nasze oczekiwania

  • umiejętności obsługi MS Office
  • zdolności analityczne i organizacyjne
  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Dołączając do nas decydujesz się na pracę w stabilnej i zorientowanej na komfortowe warunki pracy organizacji z certyfikatem Top Employer. Przyszłość to nasza wspólna inwestycja -  razem z ING możesz zaangażować się w każdą inicjatywę wspierającą ESG i odpowiedzialność społeczną.
  • Świętujemy wspólnie i poznajemy się na zespołowych wyjazdach, imprezach rodzinnych i sportowych, jak Dzień Dziecka, Biegnij Warszawo czy Turnieje sportowe.
  • Pełne zieleni przestrzenie biurowe przeznaczone do pracy i spotkań oraz miejsca relaksu - wszystko do Twojej dyspozycji.

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Polska apply.

Yes No
Słuchaj