Staż z Lwem - Analityk Systemowo-Biznesowy

Oferta stażu | Inne | Profesjonalny | Polska | Zdalnie | 2024-04-26 | ING Bank Śląski | POL-018755001

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja: Katowice lub Warszawa (praca hybrydowa) lub cała Polska (100% zdalnie)

O zespole:

Pion CIO to ponad 1200 specjalistów i ekspertów IT, dzięki którym bank sprawnie działa i ciągle się rozwija.

  • analizujemy i wdrażamy nowe rozwiązania IT
  • szukamy innowacyjnych rozwiązań, doskonalimy nasze aplikacje, wykorzystujemy nowe technologie
  • wspieramy pracowników banku - dostarczamy im m.in. sprawny sprzęt, oprogramowanie i niezawodny serwis
  • zapewniamy wysoką jakość usług naszym klientom wewnętrznym i zewnętrznym.

Poszukujemy osób które chcą się rozwijać w kierunku Analityka Systemowo-Biznesowego w ramach technologii: UML i BPMN w Enterprise Architect, SQL.

Twoje zadania

  • projektowanie i dokumentowanie rozwiązań systemowych
  •  przygotowywanie specyfikacji wymagań biznesowych dla projektów IT
  • współpraca z zespołem programistów, testerów i użytkowników końcowych
  • wsparcie użytkowników końcowych w korzystaniu z rozwiązań systemowych
  • przestrzeganie standardów i najlepszych praktyk projektowania i wdrażania rozwiązań systemowych

Nasze oczekiwania

  • znajomość narzędzi i technologii wykorzystywanych w obszarze IT
  • umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • otwartość na nowe technologie i trendy związane z branżą IT
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i dostosowywanie się do zmieniających się wymagań
  • pozytywne nastawienie, chęć do nauki i rozwoju, zaangażowanie w pracę i dążenie do osiągnięcia celów
  • ukończenie lub trwające studia kierunkowe związane z IT lub pokrewne

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • dla najlepszych możliwość kontynuacji współpracy
  • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • certyfikat Stażu z Lwem
  • cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • możliwość pracy 40h tygodniowo

Yes No
Słuchaj