Staż z lwem - Centrum Obsługi Leasingu

Oferta stażu | Inne | Profesjonalny | Polska | Warszawa | 2024-04-15 | ING Bank Śląski | POL-0186223

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja: Warszawa, ul. Puławska 2 (praca hybrydowa - 2 dni w biurze, 3 dni w domu)

Czas trwania stażu: 9 miesięcy

O zespole:

Jesteśmy zespołem ekspertów w obszarze wsparcia sieci sprzedaży produktów leasingowych oraz klientów ING Lease. Zajmujemy się  obsługą aktywnych umów leasingowych. Przygotowujemy i weryfikujemy dokumentację leasingową oraz aneksy do umów. Dołącz do nas, jeśli lubisz kontakt z ludźmi i jesteś otwarty_a na nowe zadania!

Twoje zadania

  • sporządzanie zestawień i raportów
  • wystawianie faktur oraz faktur korygujących
  • obsługa telefoniczna i mailowa klientów w trakcie trwania umowy
  • obsługa przychodzącej dokumentacji
  • wprowadzanie danych do systemu
  • weryfikacja wniosków i dokumentów przesyłanych przez Klientów
  • przygotowywanie kalkulacji dot. warunków umowy leasingu
  • pomoc w codziennych obowiązkach innym członkom zespołu

Nasze oczekiwania

  • status studenta bądź absolwenta studiów do dwóch lat od ich ukończenia
  • dyspozycyjność na poziomie minimum 35 godzin tygodniowo
  • zainteresowanie aspektami związanymi m.in. z obsługą klienta oraz kalkulacjami finansowymi
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, asertywność
  • znajomość programu Excel

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • dla najlepszych możliwość kontynuacji współpracy
  • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • certyfikat Stażu z Lwem
  • cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • elastyczny czas pracy

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Polska apply.

Yes No
Słuchaj