Staż z Lwem - Obszar Robotics Process Automation

Oferta stażu | Inne | Profesjonalny | Polska | Katowice | 2024-04-11 | ING Bank Śląski | POL-018637401

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja:  Katowice (hybrydowo)

O zespole:

W SAIO rozwijamy platformę do automatyzacji procesów. Budujemy roboty programowe w oparciu o gotowe komponenty, wymyślamy innowacyjne funkcje platformy, testujemy, wdrażamy. Zajmujemy się zarówno rozwojem oprogramowania, jak i całego biznesu opartego o profesjonalne produkty oraz usługi w sektorze IT. Lubimy sztuczną inteligencję i odważne myślenie. Zapraszamy!

Twoje zadania

  • wsparcie zespołu deweloperskiego platformy SAIO
  • sporządzanie analiz technologii AI dostępnych na rynku
  • przeprowadzanie testów manualnych oraz automatycznych
  • sporządzanie dokumentacji produktowej

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (Informatyka, Matematyka, Statystyka, Ekonometria, Ekonomia, Finanse)
  • zainteresowanie Sztuczną Inteligencją oraz automatyzacją
  • przynajmniej podstawowa znajomość jednego z języków programowania: VBA, C#, Python, JavaScript lub inne
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • komunikatywność
  • zaangażowanie i pasja w działaniu

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres do końca września
  • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • certyfikat Stażu z Lwem
  • cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • elastyczny czas pracy

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Polska apply.

Yes No
Słuchaj