Staż z Lwem w Biurze Faktoringu

Oferta stażu | Inne | Profesjonalny | Polska | Gliwice | 2024-04-09 | ING Bank Śląski | POL-0185962

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja: ul. Zwycięstwa 52, Gliwice (stacjonarnie)

O zespole:

Dołącz do zespołu ekspertów, w którym każdy klient jest traktowany indywidualnie, a usługi faktoringowe i inne oferowane produkty są szansą rozwoju jego przedsiębiorstwa. Nasza firma faktoringowa wyznaje zasadę, że profesjonalne wsparcie i jasne zasady budują wzajemne zaufanie i tworzą trwałe partnerstwo.

Twoje zadania

  • bieżące wsparcie pracowników Biura Faktoringu
  • archiwizowanie dokumentów w systemie operacyjnym oraz w katalogach klienta
  • przygotowywanie zawiadomień o cesji kontrahentów
  • przygotowywanie oświadczeń, porozumień wg szablonów
  • przygotowywanie zwrotnych przeniesień wierzytelności
  • zakładanie odbiorców systemie operacyjnym
  • zmiana wybranych parametrów w systemie operacyjnym

Nasze oczekiwania

  • dyspozycyjność 40 godzin tygodniowo
  • status studenta ostatnich lat (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie)
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość programu Excel, Word
  • komunikatywność
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • dla najlepszych możliwość kontynuacji współpracy
  • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • certyfikat Stażu z Lwem
  • cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • elastyczny czas pracy

Yes No
Słuchaj