Staż z Lwem w obszarze ryzyka kredytowego

Oferta stażu | Inne | Profesjonalny | Polska | Katowice | 2024-04-03 | ING Bank Śląski | POL-018492401

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja: Warszawa lub Katowice (hybrydowo)

O zespole:

Jesteśmy zespołem doskonale ze sobą współpracujących ekspertów w jednym z największych i najbardziej innowacyjnych banków uniwersalnych w Polsce. Zajmujemy się kompleksowo ryzykiem kredytowym klientów SME i korporacyjnych (przychody skonsolidowane do 800 mln PLN rocznie). Mamy wpływ na politykę kredytową ING, a nasze decyzje są oparte na danych, dlatego tak poważnie podchodzimy to wieloprzekrojowego raportowania i analiz.

Twoje zadania

  • wsparcie w obsłudze użytkowników systemów centralnych i realizacja zmian na kartotece klientów
  • dla osób ze znajomością analizy danych: proste raportowanie, analiza danych i wsparcie ekspertów przy tych czynnościach
  • uczestnictwo w zajmowaniu się ryzykiem kredytowym klientów SME i korporacyjnych

Nasze oczekiwania

  • status studenta na kierunku bankowość, ekonomia albo data analyst
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • komunikatywność, otwartość
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane

  • znajomość narzędzi raportowych (SQL, SAS, PowerBI)

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • certyfikat Stażu z Lwem
  • cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • elastyczny czas pracy

Yes No
Słuchaj