Staż z Lwem w Obszarze Trade Finance

Oferta stażu | Inne | Profesjonalny | Polska | Katowice | 2024-02-09 | ING Bank Śląski | POL-017937701

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa o zlecenie

Lokalizacja: Katowice (hybrydowo)

O zespole:

Naszą misją jest operacyjna obsługa produktów w ramach bankowości dla klienta biznesowego, tworzenie nowych procesów i udoskonalanie istniejących, obsługiwanie płatności krajowych i zagranicznych, bankowości elektronicznej oraz obsługa kartotek klienta. To tutaj odbywają się kluczowe procesy jak analizowanie dokumentacji klientów i wydawanie decyzji kredytowych, procesy Know Your Customer i Anti Fraud. Naszą strategią jest budowanie kompetencji pozwalających na zmianę naszych procesów przy wykorzystaniu technologii low-code, która zapewnia bezpieczeństwo dla naszych klientów i organizacji. Jeśli czujesz, że praca z procesami bankowymi, systemami IT i dokumentacją to coś dla Ciebie dołącz do nas!

Twoje zadania

  • poznanie ogólnych zasad działania produktów finansowania handlu
  • poznanie dokumentacji finansowej i kredytowej oraz podstaw analizy
  • poznanie i nauka obsługi podstawowych systemów informatycznych i narzędzi ING
  • praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile
  • wspieranie w bieżącej pracy pracowników zespołu
  • udział w projektach usprawniających i automatyzujących w/w procesy
  • archiwizacja dokumentów
  • sporządzanie zestawień i raportów w zakresie prowadzonych działań

Nasze oczekiwania

  • status studenta ostatnich lat, kierunki : ekonomia, finanse i rachunkowość, handel zagraniczny
  • otwartość na wyzwania i naukę nowych zadań
  • dokładność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność wyszukiwania danych i informacji w dostępnych bazach
  • średniozaawansowana znajomość pakietu MS Office
  • znajomość j. angielskiego (poziom B1 w piśmie i mowie)
  • wysoki poziom komunikacji interpersonalnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres Programu Staż z Lwem na okres 9 miesięcy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet wdrożeniowy – szkolenia wprowadzające i wsparcie opiekuna
  • cyklicznie organizowane różne eventy, konsultacje specjalistyczne
  • możliwość udziału w różnych szkoleniach i webinariach
  • pracę w nowoczesnych i przyjaznych przestrzeniach, z miejscami do chillout’u
  • elastyczny czas pracy

Yes No
Słuchaj