Staż z Lwem w Tribie Aplikacji Biznesowych

Oferta stażu | Inne | Profesjonalny | Polska | Warszawa | 2024-04-18 | ING Bank Śląski | POL-018689402

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja: Warszawa lub Katowice (praca hybrydowa)

O zespole: Tribe Aplikacji Biznesowych stanowi ponad 200-osobowy zespół ekspertów/-ek i pasjonatów/-ek technologii, którzy/-re odpowiadają za tworzenie i rozwój nowoczesnych rozwiązań bankowości elektronicznej. To właśnie w naszym departamencie utrzymujemy i rozwijamy nagradzaną aplikację mobilną i webową ING Business, dedykowaną biznesowym klientom banku. W naszym portfolio projektowym znajdują się również aplikacje wspierające finansowanie klientów biznesowych, procesy płatnościowe oraz rozwój i utrzymanie aplikacji dla doradców wspierających ten segment klienta (CRM).

Pracujemy nad wieloma rozwiązaniami - przygotowujemy aplikacje do pracy w chmurze, w wyborze rozwiązań zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo, wykorzystanie nowych technologii i automatyzację, minimalizując w ten sposób dług technologiczny rozwijanych i wdrażanych aplikacji. Pracujemy w Scrumie.

Twoje zadania

  • udział w procesie w rozwoju najlepszej bankowości internetowej dla firm
  • współpraca  w ramach zespołów scrumowych
  • współpraca z Product Ownerem w opracowaniu i implementacji wymagań w metodyce agile
  • analiza procesów operacyjnych i identyfikacja obszarów do automatyzacji

Nasze oczekiwania

  • podstawowa znajomość Java
  • chęć do nauki i rozwoju
  • umiejętności z zakresu testowania aplikacji
  • podstawowa znajomość JavaScript
  • podstawowa znajomość MS SQL oraz Entity Framework
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych

Mile widziane

  • znajomość technologii cloud (GCP, Azure)

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • certyfikat Stażu z Lwem
  • cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • elastyczny czas pracy

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Polska apply.

Yes No
Słuchaj