Staż z Lwem w zespole Master Control Room

Oferta stażu | Inne | Profesjonalny | Polska | Katowice | 2024-04-23 | ING Bank Śląski | POL-0187162

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja:  Katowice (praca stacjonarna)

O zespole:
Departament Infrastruktury Kluczowej i Środowiska Pracy Użytkowników to w sumie 170 specjalistów IT podzielonych na dziesięć zespołów. Spotkasz u nas specjalistów w obszarach takich jak sieci, Service Desk, II linia wsparcia IT, monitoring działania infrastruktury IT banku i reagowanie na incydenty. Naszą misją jest zapewnianie dostępności, wydajności i bezpieczeństwa infrastruktury IT, dbanie o ciągłość działania usług dla naszych klientów oraz pracowników, wprowadzanie innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań IT. Obsługujemy i naprawiamy błędy, integrujemy nowe rozwiązania IT z już istniejącymi, automatyzujemy działanie aplikacji. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w interesujących i innowacyjnych projektach takich jak budowanie nowego systemu Core Banking, rozwój wirtualnego środowiska pracy Citrix Workspace, czy rozwiązań dla użytkowników opartych na polityce „Bring Your Own Device”.

Twoje zadania

  • zapoznanie się z pracą zespołu Master Control Room: obsługa zgłoszeń użytkowników, monitoring infrastruktury i aplikacji Banku, koordynacja akcji naprawczych i prac serwisowych, utrzymanie i rozwój narzędzi i aplikacji wykorzystywanych w zespole
  • automatyzacja procesów (również z użyciem narzędzia BMC Control-M), zadania związane z procesem Patch Management w zróżnicowanym środowisku
  • analiza danych, wyciąganie wniosków, przedstawianie rekomendacji, analiza trendów incydentów z monitoringu infrastruktury IT

Nasze oczekiwania

  • ukończone lub w trakcie studia co najmniej 1 stopnia
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, zdolności interpersonalne
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word i PPT)
  • łatwość przyswajania wiedzy i chęć rozwoju

Mile widziane

  • praktyczna znajomość systemów Windows i Linux

To oferujemy

  • umowę zlecenie
  • dla najlepszych możliwość kontynuacji współpracy
  • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • certyfikat Stażu z Lwem
  • cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • elastyczny czas pracy

Yes No
Słuchaj