Staż z Lwem w Zespole Monitoringu Płatności i Remarketingu ING Lease

Oferta stażu | Inne | Profesjonalny | Polska | Warszawa | 2024-04-29 | ING Bank Śląski | POL-0187134

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja: ul. Puławska 2, Warszawa (praca stacjonarna lub hybrydowa)

O jednostce:

ING Lease (Polska) Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy ING - jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Spółka jest liderem rynku leasingu w Polsce, oferując nowoczesne produkty leasingowe - dopasowane do potrzeb zarówno małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych, międzynarodowych korporacji.

Twoje zadania

  • kontrola należności przeterminowanych
  • kontakt z klientami spółki w zakresie wypowiedzeń/wznowień umów leasingu
  • weryfikacja i procesowanie wniosków dot. wznowień wypowiedzianych umów
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
  • obsługa zleconych spraw

Nasze oczekiwania

  • otwartość na nowe wyzwania
  • chęć do nauki i poszerzania pozyskanej wiedzy w praktyce
  • dobra znajomość MS Office (Word, Excel)
  • odpowiedzialność
  • komunikatywność
  • dokładność
  • umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • znajomość podstaw prawa cywilnego/gospodarczego
  • doświadczenie w obszarze windykacji/restrukturyzacji należności

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • dla najlepszych możliwość kontynuacji współpracy
  • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • certyfikat Stażu z Lwem
  • cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • możliwość pracy 40h tygodniowo

Yes No
Słuchaj