Staż z Lwem - Zespół Analizy Danych HR

Oferta stażu | Inne | Profesjonalny | Polska | Warszawa | 2024-02-08 | ING Bank Śląski | POL-017860702

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja: Warszawa lub Katowice (praca hybrydowa - max. raz w tygodniu w biurze)

Jednostka: Centre of Expertise - HR​

O zespole:

W ostatnich czasach ilość generowanych danych rośnie lawinowo, a znaczenie informacji, które można na ich podstawie uzyskać jest co raz większe. Nie inaczej jest w ING. Wraz z Zespołem Raportowania HR każdego dnia nawigujemy po morzu danych, starając się dostarczać w porę rzetelne informacje naszym koleżankom i kolegom.

Aktualnie realizujemy ambitny projekt mający na celu wprowadzić raportowanie HR na wyższy poziom. Poszukujemy osoby, która lubi pracować z danymi i łatwo dostrzega kryjące się za nimi znaczenie. Cenimy proaktywność, więc jeśli nie boisz się podważać statusu quo i wprowadzać potrzebne zmiany,  ta oferta jest może właśnie dla Ciebie.

Twoje zadania

  • budowa dashboardów w PowerBI (M, DAX)
  • praca nad maksymalizacją efektywności modeli danych
  • projektowanie wizualizacji danych w oparciu o dobre praktyki UX/UI
  • praca nad ekstrakcją danych z SAP
  • organizowanie i przekształcanie danych w bazie (Hadoop, Oracle)
  • tworzenie dokumentacji

Nasze oczekiwania

  • dobra znajomość PowerBI
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • znajomość SQL
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, dociekliwość i gotowość do zgłębiania przyczyn problemów
  • dobra organizacja pracy oraz dokładność

mile widziane

  • znajomość Python
  • znajomość Hadoop oraz hurtowni danych w technologii Oracle
  • znajomość SAP moduły HR
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • znajomość obszaru HR

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • certyfikat Stażu z Lwem
  • cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • elastyczny czas pracy

Yes No
Słuchaj