Staż z Lwem - Zespół Umów Kredytowych

Oferta stażu | Inne | Profesjonalny | Polska | Warszawa | 2024-02-16 | ING Bank Śląski | POL-0180181

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie na okres 9 miesięcy

Lokalizacja: Warszawa, ul. Puławska 2 (hybrydowo - 2 dni w biurze, 3 dni w domu)

O zespole:

Udzielamy największym spółkom obecnym na rynku polskim kredytów na działalność bieżącą oraz inwestycyjną. Zajmujemy się przygotowywaniem stosownej dokumentacji kredytowej jak również ewidencjonowaniem limitów kredytowych oraz prowadzeniem funkcji agenta kredytów konsorcjalnych. Twoim głównym zadaniem będzie przygotowywanie umów kredytowych, aneksów oraz umów zabezpieczeń.

Dołączając do naszego zespołu będziesz mieć szansę współpracować w doświadczonym zespole prawników, analityków kredytowych oraz doradców klientów. Zrozumiesz podstawy działania finansowania przedsiębiorstw oraz podstawy pracy w banku w obszarze analiz kredytowych. Dołącz do nas!

Twoje zadania

Podczas stażu:

  • będziesz odpowiedzialny_a za przygotowywanie dokumentacji kredytowej w języku polskim i/lub angielskim, pism, wniosków o ustanowienie zabezpieczenia
  • będziesz aktualizować wzory dokumentacji kredytowej
  • będziesz współpracować z opiekunami klientów
  • będziesz analizować proste zagadnienia prawne z zakresu prawa bankowego oraz kodeksu spółek handlowych
  • będziesz analizować zmiany w przepisach prawa mających wpływ na umowy kredytowe

Nasze oczekiwania

  • dyspozycyjność minimum 30h w tygodniu
  • rozpoczęty lub ukończony drugi rok studiów prawniczych lub tytuł magistra prawa (maksymalnie do dwóch lat od ukończenia studiów)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
  • bardzo dobra znajomość programu MS Word
  • wysoko rozwinięta umiejętność logicznego myślenia
  • gotowość do pracy pod presją czasu oraz bardzo duża dokładność

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres 9 miesięcy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet wdrożeniowy – szkolenia wprowadzające i wsparcie opiekuna
  • możliwość udziału w różnych szkoleniach i webinariach
  • pracę w nowoczesnych i przyjaznych przestrzeniach, z miejscami do chillout’u
  • elastyczny czas pracy

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Polska apply.

Yes No
Słuchaj