09 listopada 2020 ... min. Słuchać

.NET Developer

Oferta pracy | IT DIVISION | Warszawa | 2020-11-06 | POL-2007973

Twoje zadania:

  • Programowanie aplikacji w technologii .NET (.NET Framework oraz .NET Core) służących do wsparcia procesów wewnętrznych banku, w tym narzędzi klasy Robotics
  • Praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)
  • Kreowanie i rekomendowanie rozwiązań
  • Implementacja rozwiązań, testy, wdrożenie, utrzymanie
  • Wsparcie testów akceptacyjnych
  • Utrzymanie aplikacji na środowiskach testowych oraz produkcyjnym (rozwój, rozwiązywanie problemów)

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość:
    • C#, .NET, .NET Core
    • WebAPI, ASP.NET MVC, ASP.NET Core MVC, REST
    • HTML, CSS3, JavaScript, TypeScript
    • React, jQuery
    • MS SQL, EntityFramework, Dapper
    • Git, GitFlow, Jenkins
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, skrupulatnoś