16 października 2020 ... min. Słuchać

Analityk Aplikacji

Oferta pracy | OPERATIONS DIVISION | Katowice | 2020-10-15 | POL-1997120

Twoje zadania:

  • Analiza wymagań biznesowych i tworzenie dokumentacji technicznej (dokumentowanie API, dokumentowanie przebiegu procesu w BPML)
  • Projektowanie rozwiązań IT (tworzenie formularzy w Moje ING)
  • Współpraca z programistami i zespołem testowym w procesie rozwoju i wsparcia oprogramowania
  • Współpraca z użytkownikami
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych aplikacji
  • Tworzenie testów automatycznych

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość technologii web (API, HTTP)
  • Podstawowa znajomość technologii tworzenia stron web (HTML, CSS, JS)
  • Umiejętność współpracy w zespole (SCRUM)
  • Umiejętność poszukiwania informacji
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość podstaw SQL
  • Komunikatywność
  • Dokładność, rzetelność

Mile widziane:

  • Znajomość platformy FERRYT firmy DOMDATA