11 stycznia 2021 ... min. Słuchać

Analityk Biznesowy

Oferta pracy | ING LEASE (POLSKA) SP. Z.O.O. | Kraków | 2021-01-08 | POL-2035972

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dokonywanie analizy finansowej i otoczenia Klienta oraz za procesowanie aplikacji leasingowych w celu realizacji celów sprzedażowych.

Forma współpracy: umowa o pracę.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie oceny finansowej i ekonomicznej istniejących oraz potencjalnych klientów w celu akceptacji aplikacji leasingowych, zgodnie z wymogami procesu kredytowego,
  • współpraca z klientami w zakresie kompletowania dokumentów, danych i informacji niezbędnych do sporządzenia i realizacji umów leasingowych,
  • sporządzanie i terminowe przekazywanie aplikacji leasingowej do Departamentu Oceny Ryzyka Kredytowego,
  • dostarczanie dokumentacji niezbędnej do realizacji kontraktu,
  • współpraca z pracownikami ING Banku w zakresie przygotowania ofert leasingowych, aplikacji leasingowych oraz wymaganej dokumentacji.

Wymagania:

  • status absolwenta lub studenta ostatnich lat (preferowany kierunek: finanse, bankowość, rachunkowość) studiów wyższych,
  • znajomość zagadnień związanych z:
    • analizą finansową przedsiębiorstw,
    • leasingiem i innymi produktami kredytowymi.
  • zdolności analityczne,
  • wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych,
  • umiejętność:
    • pracy pod presją czasu,
    • obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • dokładność, sumienność, samodzielność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie intermediate.