19 lipca 2021 ... min. Słuchać

Analityk systemów ryzyka

Oferta pracy | RISK DIVISION | Warszawa | 2021-07-16 | POL-2154870

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:

  • analiza wymagań użytkowników i możliwości technicznych implementacji zmian

  • tworzenie architektury systemów ryzyka

  • tworzenie specyfikacji technicznych i funkcjonalnych

  • wsparcie systemów i ich użytkowników

  • realizowanie zadań w interdyscyplinarnych zespołach projektowych pracujących zgodnie z metodyką Agile

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, najlepiej w zakresie informatyki, matematyki lub pokrewnych

  • zdolność analitycznego myślenia, umiejętność opisywania procesów i tworzenia algorytmów

  • znajomość najlepszych praktyk w zakresie tworzenia aplikacji i wymiany danych

  • doświadczenie w tworzeniu specyfikacji technicznych i funkcjonalnych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • doświadczenie w definiowaniu algorytmów decyzyjnych

  • umiejętność programowania w języku Java, Python lub 4GL

  • umiejętność tworzenia zapytań SQL