10 września 2020 ... min. Słuchać

Asystent Doradcy Klienta Korporacyjnego

Oferta pracy | CORPORATE NETWORK | Tarnów | 2020-09-09 | POL-1976572

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo

Twoje zadania:

  • Wspieranie w bieżącej pracy Doradców Klienta Korporacyjnego i Doradców Analityków Klienta Korporacyjnego
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentacji związanej z obsługą klienta
  • Wspieranie Doradców Analityków i Doradców Klienta Korporacyjnego z przygotowaniu i prowadzeniu dokumentacji klienta związanej z ich bieżącą działalnością
  • Dbanie o utrzymanie kompletu aktualnych dokumentów, np. na potrzeby przetargów
  • Współpraca z sądem w zakresie składania wniosków i weryfikacji rejestru zastawu i ksiąg wieczystych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne (mile widziani również studenci ostatnich lat)
  • Teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu analizy finansowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Dokładność i systematyczność w realizacji założonych zadań
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Duże motywacja do rozwoju i samokształcenia
  • Pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany