15 lipca 2021 ... min. Słuchać

Asystent Klienta w obszarze bankowości detalicznej

Oferta pracy | RETAIL NETWORK | Nowy Targ | 2021-07-14 | POL-2153331

Forma współpracy: umowa na zastępstwo na okres ok 20 msc.

Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych przy wykorzystaniu nowych technologii,
  • budowanie trwałej satysfakcji Klientów ze współpracy z bankiem,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w trakcie realizacji procesu sprzedażowego oraz posprzedażowego z uwzględnieniem standardów jakościowych,
  • udzielanie kompleksowej i rzetelnej informacji na temat produktów specjalistycznych oraz podstawowych produktów i usług bankowych, zgodnie z obowiązującymi procedurami i regulacjami wewnętrznymi,
  • przyjmowanie i realizowanie finansowych i niefinansowych dyspozycji Klientów.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość oferty bankowej,
  • odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku,
  • łatwość w budowaniu relacji i otwartość na pracę zespołową,
  • pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany,
  • umiejętność skutecznej realizacji postawionych celów,
  • wykształcenie min. średnie.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.