13 października 2020 ... min. Słuchać

Asystent Klienta w obszarze bankowości detalicznej

Oferta pracy | RETAIL NETWORK | Brzeg | 2020-10-12 | POL-1995474

Forma współpracy: umowa na zastępstwo

Twoje zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych przy wykorzystaniu nowych technologii
  • Budowanie trwałej satysfakcji Klientów ze współpracy z bankiem
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w trakcie realizacji procesu sprzedażowego oraz posprzedażowego z uwzględnieniem standardów jakościowych
  • Udzielanie kompleksowej i rzetelnej informacji na temat produktów specjalistycznych oraz podstawowych produktów i usług bankowych, zgodnie z obowiązującymi procedurami i regulacjami wewnętrznymi
  • Przyjmowanie i realizowanie finansowych i niefinansowych dyspozycji Klientów

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość oferty bankowej
  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • Łatwość w budowaniu relacji i otwartość na pracę zespołową
  • Pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany
  • Umiejętność skutecznej realizacji postawionych celów
  • Wykształcenie min. średnie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego