23 marca 2020 ... min. Słuchać

Big Data Developer

Oferta pracy | Inne | Warszawa | 2020-03-20 | POL-1906427A

Używamy:

  • Hadoop, Python, Hive, Spark
  • Java, Spring
  • Flink
  • Kafka
  • GIT, Jenkins, CA Lisa
  • Control_M

Twoje zadania:

  • Zarządzanie środowiskiem BIG Data - Hadoop
  • Projektowanie zadań ETL umożliwiających przetwarzanie danych w trybie batch'owym
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych umożliwiających przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym (Kafka, Flink)
  • Integrację rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami Banku
  • Pracę w obszarze continuous integration i continuous delivery (konfiguracja, skrypty...)
  • Pracę w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka Java
  • Znajomość środowiska Linux
  • Doświadczenie związane z pracą w środowisku Hadoop
  • Doświadczenie związane z pracą z Kafka
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Umiejętność pracy w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Mile widziane:

  • Python
  • Flink
  • Docker
  • Apache Spark
  • Znajomość zagadnień związanych z wersjonowaniem, automatyzacją integracji i dostarczania oprogramowania (GIT, Jenkins, CA Lisa