11 czerwca 2021 ... min. Słuchać

Data Scientist

Oferta pracy | IT DIVISION | Warszawa | 2021-06-10 | POL-2128622

Nasze oczekiwania:

  • znajomość i praktyczna biegłość w zakresie machine learning
  • swoboda w tworzeniu modeli predykcyjnych takich jak: drzewa decyzyjne, lasy losowe, regresja logistyczna czy sieci neuronowe
  • bardzo dobra znajomość Python oraz umiejętność programowania obiektowego
  • doświadczenie w zakresie tworzenia segmentacji, w tym metodami nienadzorowanymi
  • znajomość środowisk chmurowych takich jak Google, Microsoft czy AWS.
  • umiejętność współtworzenia oraz wersjonowania kodu za pomocą GitLab lub Azzure DevOps
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz środowisk noSQL
  • zdolność do operowania w środowisku Linux
  • znajomość platform big data np. Apache Hadoop

Twoje zadania:

  • tworzenie przyjaznego środowiska pracy dla data science
  • współtworzenie i rozwój platform ML Ops
  • wdrożenia rozwiązań AI we wszystkich obszarach banku
  • udział w pracach Chapter AI, gdzie współtworzymy best practice oraz standardy
  • popularyzacja AI w firmie poprzez aktywne uczenie siebie i innych

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Mile widziane:

  • Znajomość Java lub C++
  • Doświadczenie w projektach technologicznych
  • Biegły angielski w mowie i piśmie