29 lipca 2020 ... min. Słuchać

DevOps Engineer

Oferta pracy | IT DIVISION | Warszawa | 2020-07-21 | POL-1952744

Zakres obowiązków :

Przedmiotem prac będzie współpraca z polskimi i globalnymi zespołami nad zmianą Continuous Delivery pipeline – migracja z rozwiązań on-prem do jednego z serwisów oferowanych w chmurze publicznej. Osoba zatrudniona na stanowisku będzie częścią centre of expertise narzędzi i praktyk Continuous Delivery dla zespołów rozwijających serwisy i aplikacje na potrzeby Banku.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość praktyk i narzędzi Continuous Delivery (Gitlab, Jenkins, Sonar, Artifacotry),
  • Znajomość jednego z narzędzi do automatyzacji deploymentu (TFS, Nolio, UrbanCode, lub inne),
  • Znajomość Ansible lub innego narzędzia klasy Configuration as Code,
  • Umiejętność automatyzowania czynności powtarzalnych w ramach obszaru odpowiedzialności przy użyciu dedykowanych narzędzi lub skryptów (bash, PowerShell),
  • Znajomość rozwiązań Continuous Delivery oferowanych jako serwisy w chmurze publicznej,
  • Wiedza i umiejętności związane z administracją systemami operacyjnymi ( Linux, Windows),
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje w zespołach międzynarodowych.

Mile widziane:

  • Znajomość DevOps Azure.