18 listopada 2020 ... min. Słuchać

DevOps Inżynier

Oferta pracy | IT DIVISION | Katowice | 2020-11-17 | POL-2012668

Twoje zadania:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji wykorzystywanych przez Bank w obszarze tworzenia nowych procesów biznesowych,
  • Integracja i rozwój aplikacji stron trzecich z systemem bankowym aplikacją centralną i aplikacjami mobilnymi,
  • Współpraca z interesariuszami wewnętrznymi Banku.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa wytwarzania Systemów IT,
  • Umiejętność tworzenia i utrzymania skryptów Powershell/Python,
  • Znajomości technologii Microsoft, w szczególności Server, MS SQL, IIS, .NET, AD,
  • Znajomości bazy danych Oracle,
  • Doświadczenie w zarządzaniu API oraz w jego technologiach i standardach,
  • Wiedza na temat platform i narzędzi DevOps, takich jak Keycloak, Kafka, WSO2, Git, Jenkins, Nolio, Artifactory,
  • Znajomość podstawowych usług sieciowych (TCP, UDP, SSH, SSL, etc.),
  • Nastawienie na automatyzację powtarzalnych czynności,
  • Zrozumienie środowiska bankowego, produktów i procesów,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i przygotowanie dokumentacji.

Mile widziane:

  • Umiejętność budowania długotrwałych pozytywnych relacji,
  • Samodzielność w działaniu i odważny w podejmowaniu decyzji,
  • Dbałość o jakość i terminowość wykonywanych zadań,
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania trafnych wniosków.