10 czerwca 2021 ... min. Słuchać

Digital Marketing Expert

Oferta pracy | RETAIL CLIENTS DIVISION | Katowice | 2021-06-09 | POL-2128123

Lubisz wyzwania, interesuje Cię świat komunikacji i mediów digital -dołącz do nas.

Twoje zadania:

  • Planowanie i realizacja kampanii wizerunkowych oraz sprzedażowych w Internecie dla wybranego obszaru produktów bankowych
  • Współtworzenie strategii mediowej i komunikacji w ramach obszaru digital
  • Współpracę z domem mediowym oraz agencjami kreatywnymi w ramach prowadzonych kampanii
  • Prowadzenie działań e-commercowych we współpracy z sieciami afiliacyjnymi
  • Efektywne wykorzystanie budżetu oraz możliwości jakie daje programatyczny zakup mediów
  • Analitykę bieżące działań, optymalizację i przygotowanie rekomendacji zmian celem zwiększenia efektywności prowadzonych kampanii

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 3 lat doświadczenia w obszarze marketingu internetowego w tym w obszarze social media i mobile
  • Znajomośź systemów dedykowanych do tworzenia stron (CMS), obsługi AdWords i analityki internetowej np.: Google Analytics lub Adobe Analytics, narzędzi z rodziny Google Marketing Platform
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym (C1)
  • Bardzo dobra znajomość rynku reklamy, nowoczesnych trendów i rozwiązań w kanałach digital
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielna inicjatywa, dobra organizacji pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu komunikacji i produkcji kreacji internetowych