08 stycznia 2021 ... min. Słuchać

Doradca Analityk Klienta Korporacyjnego

Oferta pracy | CORPORATE NETWORK | Warszawa | 2021-01-07 | POL-2034789

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:

  • Dokonywanie analiz ekonomiczno-finansowych do wniosków kredytowych klientów z analizą finansową dotyczącą także kredytów inwestycyjnych, obrotowych i wykupów wierzytelności na komitet kredytowy
  • Cykliczne dokonywanie monitoringów kwartalnych i przeglądów zabezpieczeń wybranych klientów kredytowych banku
  • Czynna współpraca z doradcami klienta korporacyjnego oraz przygotowywanie wstępnej oceny możliwości finansowania danego klienta
  • Praca przy wykorzystaniu bankowych dedykowanych aplikacji systemowych

Nasze oczekiwania:

  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w instytucji finansowej takiej jak bank
  • Doświadczenie w pracy wykorzystując systemy workflowe przy sporządzaniu aplikacji kredytowych oraz wiedza z zakresu transakcji leasingowych i faktoringowych
  •  Praktyczna wiedza z zakresu analizy finansowej i elementów prawa gospodarczego i podatkowego
  • Doświadczenie w pracy analitycznej i ocenie różnych branż w tym nieruchomości przychodowych
  • Ukończone szkolenia z zakresu produktów bankowych i analizy finansowej