15 września 2020 ... min. Słuchać

Expert – Climate-related and Environmental Risks

Oferta pracy | Inne | Katowice | 2020-09-14 | POL-1978379A

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:

  • Rozwój systemu zarządzania ryzykiem klimatycznym i środowiskowym w ramach projektu Grupy ING (w szczególności w kontekście EBC GLs)
  • Przeprowadzanie analizy luk i monitorowanie sposobu ich adresowania w kontekście nowych oczekiwań nadzorczych (EBC GLs, KNF Rek)
  • Weryfikacja zmian w regulacjach zewnętrznych i ocena ich wpływu na system zarządzania ryzykiem kredytowym Banku
  • Współpraca z Grupą ING i podmiotami nadzorczymi (EBC/KNF) w zakresie utrzymywania regulacyjnej zgodności systemu zarządzania ryzykiem kredytowym

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania ryzykiem
  • Doświadczenie w koordynacji przekrojowych projektów w ramach organizacji
  • Kreatywność i chęć upraszczania oraz wprowadzania zmian
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego, poziom - C1