18 listopada 2020 ... min. Słuchać

FullStack .NET Developer - Microsoft Dynamics 365

Oferta pracy | IT DIVISION | Warszawa | 2020-11-17 | POL-2012469

Dlaczego warto z nami pracować:

Cyfrowe serce INF bije w Pionie Tech. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru nie tylko dla naszych klientów, ale również dla specjalistów IT. Nasze priorytety oddają to, jak łączymy potrzeby i oczekiwania obu tych grup.

Priorytety Tech:

  • Dostępność i stabilność platform
  • Motywacja pracowników i komfortowe środowisko pracy
  • Efektywność operacyjna
  • Digitalizacja i działania na rzecz Klienta
  • Bezpieczeństwo i kontrola ryzyka

Twoje zadania:

  • Wprowadzanie dostosowań systemu Microsoft Dynamics 365,
  • Tworzenie aplikacji .NET (usługi windows, aplikacje web ASP.NET, ASP.NET Core),
  • Tworzenie web serwisów REST oraz SOAP (w zakresie utrzymania),
  • Tworzenie pakietów SQL Server Integration Services.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji Microsoft Dynamics CRM 2013/2015/2016 (znajomość elementów interfejsu użytkownika, znajomość komponentów typu Web Resource),
  • Znajomość HTML5, CSS3, JavaScrip, jQuery, RequireJS,
  • Znajomość technologii .NET Framework 4.5.2 lub wyższej, ASP.NET, Web API.

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji typu Single Page Application, AngularJS/Angular, Node.js
  • Znajomość SQL Server, SQL Server Integration Services, SQL Server Reporting Services,
  • Znajomość GIT,
  • Znajomość zagadnienia Continuous Integration/Delivery, Jenkis,
  • Gotowość poznawania nowych technologii,
  • Komunikatywność.