29 lipca 2020 ... min. Słuchać

Junior DevOps Engineer

Oferta pracy | IT DIVISION | Katowice | 2020-07-21 | POL-1952739A

Twoje zadania:

  • Aktywny rozwój i wspieranie systemy monitorowania aplikacji w Banku (system Splunk),
  • Tworzenie, utrzymywanie i propagowanie standardów monitoringu w Banku,
  • Automatyzowanie czynności administracyjnych związanych z utrzymaniem aplikacji monitorujących,
  • Udział w projekcie dostosowującym system monitoringu w Banku do rozwiązań architektury multi-cloud,
  • Dbałość o wysoką dostępność i bezpieczeństwo systemu monitoringu w Banku.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość Splunk lub ELK stack,
  • Znajomość platformy Linux, wiedza administracyjna,
  • Umiejętność automatyzowania czynności powtarzalnych w ramach administracji aplikacją (bash, Ansible),
  • Znajomość narzędzi i praktyk Configuration as code, Infrastructure as code,
  • Podstawowa znajomość jednego z obiektowych języków programowania,
  • Wiedza i praktyczna znajomość standardów i dobrych praktyk związanych z monitorowaniem aplikacji,
  • Doświadczenie w pracy w zespole zwinnym oraz Continuous Improvement mindset,
  • Praktyczna znajomość rozwiązań Public Cloud.

Mile widziane:

  • Znajomości platformy Windows,
  • Wiedza administracyjna.