15 października 2020 ... min. Słuchać

Młodszy Specjalista w obszarze bankowości detalicznej

Oferta pracy | RETAIL NETWORK | Ostrołęka | 2020-10-14 | POL-1996852

Forma współpracy: umowa na zastępstwo (ok. 1 roku)

Twoje zadania:

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klientów indywidualnych,
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta,
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta,
  • wspieranie i edukowanie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej,
  • realizacja zespołowych zadań sprzedażowych w ramach produktów bankowości codziennej.

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany,
  • umiejętność zadawania trafnych pytań, słuchania i wypowiadania się,
  • odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku,
  • łatwość w budowaniu relacji,
  • otwartość na pracę zespołową,
  • wykształcenie min. średnie,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze Klienta, lecz nie jest ono wymagane.