11 czerwca 2021 ... min. Słuchać

Programista RPG

Oferta pracy | IT DIVISION | 2021-06-10 | POL-2129076

Twoje zadania:

  • współpraca z analitykami i zespołem testowym w procesie tworzenia oprogramowania,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • uczestnictwo w warsztatach (zbieranie wymagań, aspekty wydajnościowe, bezpieczeństwo),
  • testowanie aplikacji,
  • obsługa zgłoszeń (w środowisku produkcyjnym i testowym),
  • automatyzacja,
  • koordynacja testów jednostkowych oraz testów wydajnościowych.

Nasze oczekiwania:

Znajomość:

  • IBM System i (AS/400, iSeries),
  • języków programowania RPG*, CL*, C, Java,
  • IBM Rational Developer for i,
  • IBM Integrated Web services for i,
  • Aldon Lifecycle Manager for IBM i,
  • SQL i technologii relacyjnych baz danych DB2,
  • GIT,
  • Umiejętność współpracy w zespole (np. SCRUM).