18 listopada 2020 ... min. Słuchać

Programista/DevOps

Oferta pracy | IT DIVISION | Katowice | 2020-11-17 | POL-2012641

Twoje zadania:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji wykorzystywanych przez Bank w obszarze komunikacji z klientami (VOICE, CHAT, *BOT),
  • Integracja i rozwój aplikacji stron trzecich z systemem bankowym aplikacją centralną i aplikacjami mobilnymi,
  • Współpraca z interesariuszami wewnętrznymi Banku.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa wytwarzania Systemów IT
  • Doświadczenie programistyczne po stronie frontu (javasript) oraz backendu (java, C#),
  • Znajomości technologii Microsoft, w szczególności MS SQL, .NET, IIS,
  • Znajomości bazy danych Oracle,
  • Znajomość środowiska Red Hat Linux,
  • Doświadczenie w zarządzaniu API oraz jego technologiach i standardach,
  • Wiedza na temat platform, takich jak Keycloak, Kafka, WSO2,  Git, Jenkins , Nolio, Artifactory,
  • Wiedza o konteneryzacji i znajomość środowiska Docker,
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych (TCP/IP, SSH, SSL, TCPDUMP),
  • Zrozumienie środowiska bankowego, produktów i procesów,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i przygotowanie dokumentacji.

Mile widziane:

  • Umiejętność budowania długotrwałych pozytywnych relacji,
  • Samodzielność w działaniu i odważny w podejmowaniu decyzji,
  • Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych zadań,
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania trafnych wniosków.