11 września 2020 ... min. Słuchać

Python Developer

Oferta pracy | IT DIVISION | Warszawa | 2020-09-10 | POL-1976793A

Technologie:

  • Python 3 i/lubJava 8
  • Apache Kafka
  • Apache Flink
  • GitLab, Azure DevOps

Twoje zadania:

  • Udział w projekcie mającym na celu implementacje nowej księgi głównej banku
  • Rozwój i utrzymanie aplikacji
  • Integracja rozwiązań z systemami wewnętrznymi banku
  • Optymalizacja procesu i zapewnienie zależności czasowych
  • Tworzenie testów automatycznych
  • Praca z dużymi wolumenami danych
  • Zapewnienie realizacji standardów IT Security dla wdrażanych rozwiązań
  • Praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

Nasze oczekiwania:

  • Ukończone studia wyższe na kierunki IT lub pokrewnym
  • Doświadczenie w programowaniu w Python 3 i/lub Java 8 lub wyższe
  • Znajomość procesów CI/CD (GitLab, Azure DevOps lub podobne)
  • Znajomość wzorców projektowych i metod wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętność tworzenia rozwiązań testowalnych automatycznie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Mile widziane:

  • Znajomość Apache Kafka i/lub Apache Flink
  • Wiedza domenowa - bankowość/finanse/księga główna